Pozdrav postovani doktore, Zivim u Kanadi redovno vas pratim hvala na divnim informacijama. Imam za vas pitanje ako muzete da mi odgovorite Imam cirozu jetre od ljekova koje sam puno trosila i trosim znam da je ciroza jetre ista dali od alkohola ili ljekova ili vec odcega. Mogu li da dobijem savjet sta da koristim? Hvala unaprjed, Ljiljana

    Odgovoreno: 23. 07. 2023.
    • Vrlo je bitno da se ustanovi koji je uzrok ciroze jetre u Vašem slučaju, jer se svaka ciroza jetre leči u zavisnosti od uzroka koji ju je izazvao, mada su neki principi u lečenju svih vrsta ciroze jetre zajednički-na primer da se više ne sme uzimati alkohol. Ukoliko se nađete u Beogradu ovog leta možete zakazati moj pregled preko stetoskop.info pa da ispitivanje uzroka Vaše ciroze dovedemo do kraja,