Postovani, konstatovani su mi hemoroidi 1,2 stepen. Medjutim meni ni nakon 20 dana nema promene i dalje osecam da me pece u rektalnom delu i okolo. Crvenilo nekada bukti nekada se malo utisa. Mazem nedelju dana mast faktu. Ne znam koliko pomaze ali ne vidim poboljsanje. Stavljao sam i pre toga cepice ali samo trenutno umire. Molim Vas ako mozete da mi pomognete. Zbog stanja oko korone ne mogu doci na pregled u svom gradu kod doktora. Ne osecam nikakav svrab samo peckanje i to jako. Promenio sam i nacin ishrane ali bez rezultata. Nadam se brzom odgovoru, hvala.

    Odgovoreno: 29. 12. 2020.
    • Poštovani,

      bez obzira na sliku koju ste poslali, ista nije dovoljna da se potvrdi postavljena dijagnoza.

      Savetujem Vas da zakažete pregled putem Stetoskopa.

      Do tada nakon stolice izbegavajte toalet papir, koristite samo mlaku vodu i sapun, nemojte jesti ljutu i začinjenu hranu.

      Srdačan pozrav,

      dr Damjan Slavković