1. Tumačenje ph nalaza

    Pitanje broj: #100201

     Operisan mi je kamen u žuči laparaskopski. Šta u prevodu ovo znači? Ph nalaz: cholecystitis et pericholecystitis chronica nonspecifica cum ulcerationes mucosae.

    Odgovoreno: 10. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #100201

    • Poštovana,zamolila bih objašnjenje nalaza Adenoma corticis necroticans glandulae suprarenalis. Unapred hvala

    • Molim vas, sta znaci dijagnoza...anal intraepithelial neoplasia, gradus 2, AIN2, HG-SIL

    • PH nalaz I.II - Atrophia endometril Molim da mi protumacite ovaj nalaz,ako je to dovoljno napisano,moj doktor je na godisnjem a ja sam u neizvesnosti. Hvala

    • Patohistoloski nalaz:(pločice 239(HE),239(giemsa)/20,kalup239/20