1. Bol i zadebljanje u testisu

    Pitanje broj: #98521

    Imam problem u levoj preponi osećam bol, tačnije kao neki pritisak. U levom testisu postoji neko zadebljanje koje se nalazi i u stojećem i u ležećem stavu. Ne gubi se, tu je stalno već skoro dve godine. Najviše osećam kao bol na levoj strani oko testisa, ili u njemu, ne znam gde tačno. Bol se nekad javi i u trbuhu iznad penisa. Bol nije jak, ali je prisutan i kad sedim i kad ležim. A to zadebljanje u testisu je kao kvrga, zadebljana žila koja se proteže od testisa do korena penisa.

    Odgovoreno: 10. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #98521

    • Pre 2 dana mi je levi testis postao uvecan I bolan,na dodir,kada hodam,lezim,stojim,sedim.Da li mi mozete reci o cemu se radi Hvala