Postovani vec sam 5 puta operisan u dr. D misovic klinici za 5 god. Od abcsessu perianalis, ponovo se vraca usve gorem izdanju. Na wma sam bio zbog fistulografije ali nisu mogli da urade jer nije otvorena rana, pa vas molim za savet kako doci do operacije ciscenja da se vise nevraca!!! Hvala unapred!

    Odgovoreno: 10. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Ne radi se o apcesu, već o perianalnoj fistuli i fistulografiju uraditi kad fistula curi. Inače, lečenje fistule je mukotrpno i praćeno čestim ponavljanjima, naročito kao što je vaš slučaj, jer se najverovatnije radi o komplikovanoj fistuli.