Poštovani,

    imam primarnu palmarnu hiperhidrozu, Osim dlanova, znoje mi se i tabani i pazusi, ali u količini koja mi ne predstavlja problem. Imam 26 godina, nedavno sam završila fakultet i smatram da će mi isto biti prepreka u traženju posla. Zbog istog, razmatram torakoskopsku simpatektomiju u svrhu poboljšanja kvalitete života, no strah me neželjenih posljedica iste. Molila bih Vas da mi kažete nešto više o operaciji i komplikacijama i koliko učestalo se iste javljaju! Unaprijed zahvaljujem! Lijep pozdrav!

    Odgovoreno: 23. 01. 2020.

Komentari na pitanje: #166130

    • Valentina Sabljak 23. 01. 2020.

      Razmatrala sam tretman botoksom, ali čitala sam da je on efikasniji u borbi protiv znojenja ispod pazuha, nego dlanova. Osim toga, tretman je skup, a učinak istog traje kratko. Također, bojim se da će mi se ogranizam nakon nekog vremena naviknuti na isto.