Postovani vec godinu dana mi stoji kao mala naduvena loptica na stopalu da li mozda znate sta bi to moglo biti i kako bi se moglo izleciti

    Odgovoreno: 21. 11. 2019.

Komentari na pitanje: #164936

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 15. 12. 2019.

      Uradite ultrazvuk mekotivne promene na stopalu i sa nalazom idite kod specijaliste plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije, verovatno će biti potrebno operativno vadjenje Vaše promene. Mozete zakazati pregled kod mene preko sajta Stetoskop, Srdacan pozdrav