Molim za brz odgovor I hvala unapred. Operosana žučna kesa konzervativno, pre šest meseci, bolovi sa level strane su bez prekida i stalno sam pod trodonom. Mučnina, proliv i zatvor i inace bol se širi i u kičmu.

    Odgovoreno: 07. 07. 2021.
    • Poštovani, iz simptoma koje ste naveli moguće je da se radi o više problema. Najpre da se radi o bolesti pankreasa, koji je relativno čest uz bolesti ž.kese. Potrebno je javiti se gastroenterologu ili hirurgu da bi se utvrdio redosled pregleda( UZ trbuha,dodatne lab.analize i eventualno i mag.rezonanca gornjeg abdomena). Nakon toga će biti jasnije o čemu se radi, jer je evidentno da nakon odstranjenja ž.kese tegobe traju idalje.