Dobar dan ovo je 8 dan da se osecam lose , gastroenteritis jeziv je u pitanju nisam jeo i 8 dana sve povracam i boli me stomak nemam vise energije i ne znam sta da radim molim vas pomozite mi, bio sam u euromedicu dva puta bez pomoci i u zemunskoj bolnici

    Odgovoreno: 11. 01. 2024.
    • Poštovani,

      Ukoliko tegobe traju tako dugo, ne unosite ništa na usta i povraćate odmah se javite kod ljekara. Potreban je detaljan pregled, laboratorijske pretrage i intravenska nadoknada tečnosti i elektrolita!
      Srdačan pozdrav,

      dr Dakić OB New Hospital Novi Sad