Добро јутро Пре десет година, приликом тренирања сам добио ударац у потиљак главе, након чега сам ишао код лекара али су ми рекли да је све уреду. На том делу главе ми се налази нешто као вишак коже, некакво задебљање, меко на додир и покретљиво, које ми не смета у животу али ми је теме главе неравно. Мој изабрани лекар ме је упутио код пластичног хирурга на ортопедији на Бањици, али ми је пластични хирург рекао да он то не ради. Да ли можете да ми кажете коме да се обратим и шта би то могло да буде? Унапред захвалан.

    Odgovoreno: 10. 01. 2024.
    • Poštovani,

      Ako Vam plastični hirurg koji je predočio da liječenje Vašeg stanja ne radi nije predočio gdje dalje da se uputite, najbolje da se javite opet Vašem izabranom ljekaru koji će Vas dalje usmjeriti.
      Bez više informacija o stanju, obavljenog pregleda ili bar slike promjene ili izvještaja kolega teško je procijeniti kome da se dalje obratite.

      Srdačan pozdrav,
      dr Dakić

      OB New Hospital, Novi Sad

Komentari na pitanje: #220727