Operisao sam akutni apendicitis pre 3 nedelje i deo rane je zarastao a deo jos uvek curi. Iz rane izlazi mutna,gusta bela tecnost. Popio sam kutiju Dovicina. Rana manje curi nego u pocetku, ali ipak curi. Kazu da koncic nije ostao. Ne znam sta je u pitanju, i zamolio bih Vas da mi odgovorite sta je u pitanju. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 23. 04. 2008.
    • Postovani,

      Potrebna su samo redovna previjanja operativne rane pri cemu ce ova secernacija iz rane svakako prestati. Nekada je za to potrebno par dana a nekada i nekoliko nedelja. Nije nista ozbiljno i ovo je relativno cesta komplikacija operativne rane nakon operacije slepog creva.

      ass dr med sc Dragan Milic

Komentari na pitanje: #4459

    • Pre mesec ipo dana sam imao operaciju slepog creva. Pana je zarala, ali se u sredini rane pojavio kruzic sa zasirenom krvlju. Sta da radim? Unapred hvala