Molila bih vas da mi date objasnjenje iz kog razloga limfociti mogu biti povecani?Imam 27 god. i na zadnjoj analizi krvi oni iznose 49%. S postovanjem Sladjana.

    Odgovoreno: 09. 05. 2007.
    • Limfocitoza moze biti uzrokavana razlicitim pritajenim infekcijama (mokracnim, hronicnim zapaljenjima sinusa, krajnika ili karioznim zubima). To nema veze sa vasim fibroadenomom. Porazgovarajte sa svojim lekarom. Ako nema uzroka koji bi racionalno objasnio, promenite laboratoriju u kojoj radite krvnu sliku. Mozda je laboratorijska greska. Stojim vam na raspolaganju za dalje savete Pozdrav Dr Marjanovic