Postovani, Imam pitanje. Koliko mi je majka rekla, pri rodjenju mi je odredjivana krvna grupa. Ustanovljena je ARh + Ceo zivot mislim da sam A+ Pre nekoliko dana sam uradila odredjivanje krvne grupe i ustanovljena je 0+ ?! Oba roditelja su mi A+ Da li je moguce da je doslo do greske? Tj. da li je moguce da ako su obaroditelja A+ dete bude 0+ Hvala unapred!

    Odgovoreno: 24. 04. 2007.
    • Moguce je nije greska Objasnjenje je u prisustvu dominantnih i recesivnih krvno grupnih antgena. Moguce da su vam roditelji bili sa kombinacijom AO i da su vam dali onu O pa ste vi OO kombinacija. Znam da vam nista nije jasno ali nije greska. Moguce je
      Pozdrav Dr Marjanovic