molim Vas da opsirnije objasnite o vrsti leukemije All i kakva je nada za uspesno lecenje kad je u pitanju dete od 3 godine

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.
    • Postovani, Pitanje decijih leukemija je jako siroko. Ima ih mnogo vrsta i razlicito se ponasaju. U celini decije leukemije su obicno bolje za lecenje nego leukemije odraslih jer deca mogu izdrzati naporne i teske terapijske procedure koje se koriste za lecenje. Ipak o terapiji i prognozi vam mogu nesto vise reci tek kada bih tacno saznaopodvrstu leukemije od koje dete boluje Srdacni pozdravi i puno srece
      Dr Marjanovic