Molim vas da mi objasnite sta je to poremecaj limfne drenaze i kako se leci.Da li oticanje nogu,kao i edem mozdanog tkiva mogu biti posledica ovog poremecaja.Hvala

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.

    • Molim vas da ovo pitanje postavite dermatologu jer to spada u domen dermatologije i medicinske kozmetike Otoci ngu su najcesce posledica prosirenih vena, bolesti srca ili bolesti bubrega. Poremecaj limfne drenaze nije uzrok otoka mozga. Puno pozdrava Dr Marjanovic