Sta znaci kada je smannjen broj limfocita(ne mnogo) a istovremeno povecan broj segmentiranih? Sve ostalo u krvnoj slici je normalnih vrednosti. Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.

    • Postovana, Tesko je uopsteno odgovoriti na tako uopsteno pitanje Ukoliko imate konkretne vrednosti (br leukocita, broj segmentiranih, broj limfocita i eventualne tegobe i ranije i skorasnje sveze bolesti.....) mogao bih vam nesto jasnije reci, ovako nemam elementa za odgovor i pored najbolje volje
      Pozdrav
      Goran