Crvena krvna zrnca 3,3x10(na12)Bela krvna zrnca 4,5x10(na12), hemoglobin 114 gr, sedimentacija za 1. sat 10 mm, za 2. sat 27 mm, neutrofili segmentirani 0,63%, eozinofili 0,2%, monociti 0,1%, linfociti 0,34%. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 02. 04. 2007.

    • Nadam se da ste pogresno prepisali jer su bela krvna zrnca-leukociti normalno 4,5 x 10 (na 9 po litru). Inace odnosi neutrofila, leukocita su uredni, hemoglobin je OK, Sedimentacija takodje. Posto svaka laboratorija moze imati svoje referentne vrednosti za eritrocite, njihov nivo ne bih da komentarisem
      Puno pozdrava
      Dr Marjanovic