Imam povišen pritisak, nakon intervencije u Hitnoj - pritisak 210/90, broj otkucaja srca 168, javila sam se internisti. Nakon vadjenja krvi izmedju ostalog povišeni su mi limfociti - 56.8.
    Interesuje me šta bi mogao da bude uzrok obzirom na to da mi je i sedimentacije povišena 20/38. Ostali nalazi su uredni. Imam 61 godinu

    Odgovoreno: 27. 12. 2008.
    • Proverite ponovo krvnu sliku. Mozda ste nedavno imali neku prehladu, ili imate neki fokus u organizmu (reumatske tegobe, hronično zapaljenje sinusa, kvarne zube, uvećanu i zapaljenu prostatu, zapaljenje žučne kese...........i ko zna šta još). Molim vas da primite moje izvimnjenje ali nebih mogao da vam tačno kažem zbog čega imate povišene limfocite dok vas ne pregledam.