Poštovani,
    moj sin je ima 7 godina, a pre neku godinu je imao mononukleozu. Od tada su mu se pojavili veliki krajnici koje ima i sada. Onda je počeo da se goji.
    Mogu li znati da li je to od mononukleoze i da li ta bolest ima neke veze sa gojenjem.

    Odgovoreno: 06. 11. 2008.
    • Poštovana,
      iako nisam pedijatar, odgovorno tvrdim da mononukleoza i gojenje nemaju veze jedno sa drugim. Možda nije loše da se posavetujete sa nutricionistom koji će vam skrenuti pažnju na eventualne greške u ishrani, pogrešne životne navike vašeg deteta ili uputiti na eventualna ispitivanja.