Poštovani dr,
    Krajem jula su mi odjednom počeli bolovi u kostima, najpre kostima ruku i nogu i to prilično jaki. Uplašila sam se jačine bola, otišla kod lekara, uradila laboratoriju i nađeno mi je jako nisko gvožđe - 5. Leukociti su bili malo povećani, 12.6 u tom trenutku. Pila sam Totemu više od mesec dana, bolovi u kostima nisu prestajali, proširili su se na sve delove tela. Uradila sam skoro sve analize, hormone štitne žlezde, paraštitne, uz abdomena, uz štitne žlezde, uz jajnika i materice, uz srca, dezintometriju, snimak kompletne vilice, dosta rezultata na infektivnoj... ništa nije nađeno, osim da je gvožđe opet palo, sada je oko 8. U međuvremenu, pored bolova u kostima, nepodnošljivih, naročito na rebrima, počelo je gubljenje vida, trnjenje nogu i ruku, naročito prstiju. Bila sam i kod reumatologa, imam zakazano kod neurologa.
    Da li bi možda bilo dobro uraditi punkciju koštane srži i da li se radi o hematološkom problemu?