Poštovani doktore,
    moja mama ima povećan t bil na 40 jedinica, d bil je takođe povećan, wbc je malo sniženo, rbc je u redu, mada je bila anemična do skoro.
    Da li je to opasno? I šta može da bude uzrok?
    Hvala Vam puno!

    Odgovoreno: 20. 10. 2008.
    • Premalo je informacija da bih vam rekao o cemu se radi. Iyvinite. Pojedinacno gledano nije rec o velikim poremecajima, ali ponavljam o tome da li je nesto opasno potrebno je cesto pogledati bolesnika, postaviti ciljana pitanja pa tek onda mozda obratiti paznju i na neke rezultate. Mozda su bitniji neki drugi rezultati koji nisu ni odradjeni. Pozdrav