Poštovani,
    Izašlo mi je pre 3 dana nešto ispod pazuha, kao da je koža natekla, mekano je, ali boli na dodir i pri pokretima ruke, takođe mi smeta pri spavanju i trne mi ruka, imam konstantno malu temperaturu već 2 dana/ 37 sa 3,4 ili 5. Prošle nedelje sam se lečila od herpes zostera i tada mi se pojavila ista "nadutost kože" na preponi, isto je mekano, ali ne boli.
    Molim Vas da me posavetujete kog lekara treba da posetim, endokrinologa, hematologa ili nekog trećeg.
    Unapred hvala...