Molim Vas Dr. da mi pomognete.Dijabeticar sam vec 23 godine,nemam komplikacije koje inace prate tu dijagnozu.Danas sam radila laboratoriju i svi nalazi su u granicama normale,kao sto je uvek i bilo, pa cak i glikemija(6,6).Ali ono sto me brine je rezultat holinesteraze koji je malo ispod donje granice i iznosi 4950 uk/l.Da li je to nesto sto treba da me zabrinjava ili ne?Ako ste u mogucnosti da mi odgovorite bicu vam zahvalna. Hvala Vam unapred.

    Odgovoreno: 21. 08. 2007.

    • Postovana gospodjice Jelena, rec je o enzimu koiji je ukljucen u regulaciju prenosa signala sa nerava na misice. Mislim da je to pitanje za nekog ko se bavi neurologijom. On ce vam kompetentnije dati komentar o ovom rezultatu Molim vas da prihvatite moje izvinjenje u smislu da ne volim da komentarisem one analize koje nisu u mom domenu rada Srdani pozdravi Dr marjanovic