Molim vas za vaše mišljenje, Ćerka mi je pre nekoliko dana radila analize krvi,gvozdje je jako nisko 3,4 a hemoglobin isto je ispod minimuma. Hvala vam na odgovoru i na razumevanju zabrinutog roditelja. Molim vaše mišljenje, svako dobro vam želim.

    Odgovoreno: 05. 10. 2022.
    • Ovo je nedovoljno informacija za davanje valjanog odgovora. Nisko gvožđe može biti posledica upale, ali i deficita ...

      Potpuni odgovor je moguć samo nakon detaljnijeg razgovora, pregleda deteta, uvida u nalaze koje imate uz možda dodatne nalaze.

      Odgovor vam može dati pedijatar ili hematolog.

      Radim u Deč bolnici u NS ili privatno, ako se ne snađete na drugi način.