Postovani, bila sam na testiranju za kovid, negativna sam. Doktorka mi je naglasila anemiju za koju ja vec znam godinama i vodim borbu sa istom, gde mi je pomenula i kostanu srz sto nisam najbolje razumela. Zanima me cena pregleda kod vas? Anemiju imam vec 10 godina na sve nacine sam pokusavala to da sredim ali neuspesno. Ocemujem vas odgovor. Hvala.

    Odgovoreno: 09. 01. 2022.

Komentari na pitanje: #193106

    • Hvala puno, zvala sam danas, i predhodno dobila preporuke za dr.MILANA APOSTOLOVICA. niko mi se nije javljao, u kom periodu mogu pozvati sutra? Pozdrav,