Poštovani,
    Imam 21 godinu, radila sam analizu krvi, utvrđeno je da imam povišen hemoglobin-170 i gvožđe 34. Često imam vrtoglavice i ubrzan rad srca. Molim za Vaše mišljenje.
    Unapred zahvalna. Pozdrav

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Niste naveli ostale parametre Vaše krvne slike takođe je značajno da li ste plućni ili srčani bolesnik. Ukoliko je odgovor negativan uradite ultrazvuk abdomena - sa dimenzijama slezine, gasne analize a potom ukoliko su gasne analize uredne potrebno Vam je izdati uput za nuklearnu medicinu radi određivanja zapremine krvi. Sa rezultatima se javite nadležnom hematologu.
      Pozdrav.