Poštovani doktore,
    Ne znam da li sam na pravom mestu, ali ću iskoristiti priliku da Vas pitam da li su pojava modrica po telu simptomi neke bolesti, odnosno šta bi to moglo biti, konkretno po rukama? Najlepše se zahvaljujem na odgovoru.
    Hvala.

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Pojava modrica po koži bez neke značajne traume zahteva da uradite minimum analiza a to je kompletna krvna slika, protrombinsko vreme, % quicka, inr, aktivirano parcijalno tromboplastinsko vreme, vreme krvarenja. Sa rezultatima se javite svom lekaru.
      Pozdrav.