Poštovani dr.
    Pošto mi je otkrivena trombofilija nakon 3 pobačaja, propisana terapija mi je sledeća: prije trudnoće da pijem Kardiopirin a u trudnoći amp. Clexane. Da li je terapija u redu? I ako možete da me posavjetujete, urađena mi je krvna slika ali piše da je mcv snižen, normalno je između 80 i 97 a meni je 78.5 a rdw mi je povišen. Da li je potrebna neka terapija?
    Hvala.

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno imate manji gubitak gvožđa. To nema veze sa trombofilijom. Ta terapija je naravno o.k. Sigurno Vam je nije preporučio neko ko je laik za ovu oblast medicine. Uradite gvožđe, tibc, uibc.
      Pozdrav.