Poštovani,
    Imam pitanje za Vas koje interesuje mnoge bračne parove. U kojim danima ženinog ciklusa mogu imati seksualne odnose, a da ona ne ostane u drugom stanju i za koje dane bi se moglo reći da su 100% sigurni?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 05. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Teorijski ne postoje 100% sigurni dani. Plodni dani kod žena koji se opet teorijski padaju 5 dana posle i 5 dana nakon ovulacije, koja se dešava sredinom ciklusa kod svake žene, predstavlja takozvane plodne dane kada je najveća mogućnost oplođenja.
      Srdačno