Poštovani,
    Poslala sam Vam milijun puta moj problem, al ne znam zašto ne bi hteli odgovoriti molim Vas da mi odgovor polati mail-om ane_ane150@yahoo.com planiramo bebu ja i moj muž on ima 27 god a ja 22. Htela bih da znam koji dani u meseci su plodni i kada najranije bi mogla kupiti test da bi najranije saznala jel sam trudna.
    Hvala Vam puno i oprostite na smetnji.

    Odgovoreno: 05. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Na Vaše pitanje je odogovorio Dr. Tododrović 9.06.2009.

      Imajte odnose od 11 do 16 dana računajući od prvog dana menstruacije, kada se očekuje ovulacija, dakle sazrevanje i prskanje jajne ćelije. Beta HCG hormon trudnoće počinje se stvarati već posle 3. dana od začeća i njegove vrednosti se dupliraju svakog narednog dana.
      Pozdrav.