Da li je moguće da devojka zatrudni u slučaju da je imala odnos sa partnerom koji je u početku bio bez zaštite, kasnije sa zaštitom, a dečko je imao ejakulaciju u kondomu. Da li u tom delu bez zaštite može da dođe do oplođenja?

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Preejakulat sadrži određeni broj spermatozoida, iako je taj broj izuzetno mali u odnosu na broj spermatozoida u ejakulatu, dovoljan je samo jedan da bi došlo do oplođenja.
      Srdačno

Komentari na pitanje: #31602

    • Da li postoji mogućnost da partnerka zatrudni ako proguta spermu?