Poštovani,
    želim da vam se zahvalim na odgovorima koje ste mi do sada slali. Zanima me, da li devojka može ostati u drugom stanju, ako muškarac, tokom predigre svrši negde na njenom telu?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 12. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Trudnoća nastaje spajanjem  polnih ćelija spermatozoida i jajne ćelije u unutrašnjim polnim organima žene. Da bi došlo do oplodnje (trudnoće) neophodno je da ejakulacija bude duboko u vagini. Dakle vi ne možete ostati u drugom stanju nakon ejakulacije vašeg partnera van vagine. Ono što je bitno da znate da u toku samog seksualnog odnosa preejakulat (tečnost pre ejakulacije) može da sadrži spermatozoide. Za trudnoću je potreban samo jedan, dakle preporuka je koristite kondom kako biste sprečili neželjenu trudnoću ali i seksualno prenosive bolesti.
      Srdačno