Poštovani,
    Moja djevojka je nevina i ne želi pravi seks do braka, u međuvremenu smo se međusobno zadovoljavali i jednom prilikom sam svršio po površini vagine, nakon toga očistili smo to, da li postoji mogućnost da ona zatrudni?
    Hvala

    Odgovoreno: 10. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Do začeća, oplodnje može doći u toku nezaštićenog odnosa žene i muškarca u toku njenih plodnih dana (dani oko ovulacije), ukoliko dođe do ejakulacije (izbacivanja semene tečnosti) sperme  dubokovaginu. Dakle ne postoji mogućnost da je Vaša devojka zatrudnela.
      Srdačno,