1. Spontani pobacaj

    Pitanje broj: #103624

    Imala sam kiretazu posle spontanog 17. 04. Od tada nisam još dobila menstruaciju. Ginekolog je na ultra zvuku rekao da je sve u redu i da čekam. Endometrijum je bio 13 mm. , to je bilo 19. 07. Poslednjih nedelju dana jako me boli stomak i donji deo leđa ali ništa još. Šta dalje da radim, da li još da čekam?

    Odgovoreno: 08. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Potrebno bi bilo uraditi uz pregled i na osnovu novog pregleda doneti odluku o daljem tretmanu. Moguce je ordinirati tokom nekoliko dana neke lekove, posle cega bi trebalo da dobijete menstruaciju.
      Za dodatne informacije o našoj poliklinici posetite nas na sajtu www.labomedica.net.