Dobar dan, trebala bi mi pomoc. Pre tacno 15 dana imala sam nezasticen prvi seksualni odnos. I posle jos nekoliko istih. Vec nekoliko dana imam jake bolove u donjem delu ledja (bila sam u hitnoj i dobila inekciju diklofena) . Sumnjam da sam trudna jer poslednjih dana imam nagle promene raspolozenja, umor, pojacan apetit, i bolove u donjem delu stomaka. Imala sam krvarenje 5 dana i nisam sigurna da li je to menstruacija jer sam prerano dobila. Takodje danas osecam i mucninu. Da napomenem test nisam radila. Decko nije svrsio u meni ali se bojim.

    Odgovoreno: 19. 08. 2015.

Komentari na pitanje: #139657

    • Ja i decko smo imali nezsticeni odnos ali sa, o dodirivanje polnih organa, nije ulazio, a pritom sam nevina, in je izbacio sem 30min pre svega toga na ves. To je bilo 25. 07. 2015 a mesntruacija je bila tacna 08. 08. 2015, pa me strah da nisam trudnaa molim vas pomozite, i kako da prekinem tu trudnocu prirodno ako postoji nacin ili nekim lekovima, koje vi mi preporucujete molim vas