Pozdrav, postavicu konkretno pitanje odmah. Da li u Srbiji postoji neka ordinacija koja izvodi lecenje vaginizma ubrizgavanjem botoxa u vaginu ili eventualno neka zemlja u blizini ? Mnogo godina mucim muku sa tim problemom, imam uradjenu i inciziju himena ,ali nista nije pomoglo pri resavanju tog problema pa cak ni upotreba dilatatora koja je takodje ne moguca zbog grcenja misica i bolova. Unapred zahvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 15. 03. 2023.

Komentari na pitanje: #209460

    • Poštovani, dešava mi se već neko vreme da mesečno dobijam neku suvocu u intimnoj regiji, pa mi zato budu bolni odnosi. Desava se da mi se ponekad i ljušti koža u tom predelu i najbolniji i najosetljiviji deo je sam ulaz u vaginu sa spoljne strane. Nakon tog perioda od par dana sve se vrati u normalu. Zanima me zbog čega nastaje ovaj problem?