Zelela bih da vas pitam u vezi stidnih usnica na vagini kod mene su prevelike i samim tim imam problema,htela bih znati kako dolazi do povecanja ili do izrazaja stidnih usana vagine i kako se to resava? Hvala

    Odgovoreno: 23. 11. 2020.
    •

      Poštovna,

      Vašim problemom se jako uspešno bave specijalisti plastične, rekonstruktivne i estetske hirurgije, a operacija se zove labioplastika, i vrlo je jednostavna operacija koja se izvodi ambulantno odnosno odmah nakon operacije idete kući. Na sajtu Stetoskop možete pročitati nekoliko mojih tekstova o ovoj operaciji.

      Stojim Vam na raspolaganju za sva dodatna pitanja,

      Srdačan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrović-Popović