Poštovani,
    Da li je moguće da je lošiji papa test rezultat što je rađen 4 dana po prestanku menstruacije i dan nakon odnosa? Reč je o iznenadnom sistematskom pregledu. Napominjem, da je na prethodnoj kontroli pre šest meseci papa bio u redu. Sada je treća grupa, preporučene su mi neke vaginalete i ponovni test po završetku njihove primene.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 01. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Nisu ove okolnosti uticale na rezultat vašeg lošijeg pa nalaza. Uradite po savetu vašeg ginekologa i ponovite pregled, a ukoliko imate neku ranicu na grliću materice otklonite je lletz metodom.