Poštovani,
    Želim da odložim menstruaciju zbog letovanja. Ne koristim kontraceptivne pilule. Šta mi predlažete, jer se plašim kontraidikacija (mučnine, glavobolja i svega o čemu sam čitala po forumima)? Želim da uživam na odmoru :)
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Deset dana pre očekivana menstruacije uzimajte 2x1 tbl primolut nor i nastavite tako sve do dana kada biste voleli da dobijete menstruaciju. Onda prestajete sa tabletama. Sutra ćete dobiti menstruaciju.