Poštovani,
    Imam obilan sekret čiji bris pokazuje sledeće - vaginalni i cervikalni (mikološka kultura) - negativan vb, cb na trichomonas vaginalis negativan vb, cb bakteriološki veći broj polimorfonukleara. Cb na ureaplasma, mikoplasma, clamidia negativan. Ti rezultati se ponavljaju već godinu dana. Šta više da radim, kome da se obratim?
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 17. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Najverovatnije imate neku promenu, " ranicu" na grliću materice, koja izaziva stalno uvećan sekret. Kada to rešite na primer " lletz metodom" sekret će nestati.