Poštovani,
    Možete li mi protumačiti ove rezultate: pa II prisutne ćel. površinskih i srednjih slojeva bez atipije. Inflamacija pa II prisutne ćelije superficijalnog i intermedijalnog sloja, hiperhromazijs laka disarioza. Inflamacija. Imam 23 god.
    Hvala

    Odgovoreno: 13. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Promena na grliću materice nije maligna. No sve promene na grliću je bolje odstraniti llety metodom, nego ih nelečiti i kontrolisati. Pristalica sam teorije "vidi i leči", a ne "vidi i kontroliši", jer u kontrolisanju izgubimo, bilo nemarnošću lekara ili nemarnošću pacijenta veliki broj obolelih. O tome više pročitajte na mom sajtu www.ginekologijapavicevic.co.rs
      Pozdrav.