Poštovani,
    Interesuje me da li bih mogla da koristim Lactogyn i bez prethodne konsultacije sa lekarom? Ako je tačno da je tako dobar i koristan zašto ga ne preporučuju preventivno? Da li on sam može da pomogne kod III grupe sekreta i kakve simptome daje takav nalaz?
    Hvala.

    Odgovoreno: 13. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Preparat možete koristiti bez prethodne konsultacije sa lekarom ukoliko nemate smetnje. On smanjuje mogućnost "povećanja" grupe sekreta, a povećanje grupe sekreta daje velike smetnje - peckanje, svrab i slično.