Poštovani,
    Molim Vas da odgovorite na pištanje, dosada sam poslala 10 puta pitanje ali ništa. Imam 22 god, u braku 2god. I ne mogu da ostanem trudna ciklus 30-31 dan redovan svaki mjesec, bila sam kod ginekologa i kaže da je sve u redu. Savjet molim.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 12. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #36250

    • Olivera Beršić 12. 08. 2009.

      Poštovani, na osnovu iskustva sa mojom ćerkom, veoma često se dešava da nema objašnjenja za izostanak začeća a zatim nastupa višegodišnje, često bezuspešno "lečenje" i traume za celu porodicu. U takvim ali i sličnim slučajevima moguće je pomoći organizmu oba supružnika, da sam uspostavi narušenu ravnotežu, upotrebom soka aloe vere i grupe proizvoda na bazi lekovitog bilja, koji su u iskustvima mnogih bračnih parova dali izuzetne rezultate kroz začeće čak i kod mnogo starijih i skoro otpisanih slučajeva.