Poštovani,
    Molim Vas ako bi mi hteli reći nešto opširnije o polipsoma imam ih već nekih 4 god. Ali nikako da ih se rešim predlažu mi da hi otstranim ali neko mi kaže i ne da nebi bilo nedaj bože nešto gore pa bi već zamolila za jedan savet i koliko bi bilo opasno ako hi ne bi odstranila je li to neka ozbiljnija bolest može li se pretvoriti u nešto gore molim Vas da mi odgovorite potrebno mi je.
    Pozdrav Vama i hvala unapred.

    Odgovoreno: 11. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da se kod Vas radi o polipima (iako niste tačno napisali). Školsko je pravilo da polipe odstranite, kao i da se pošalju na histopatološku verifikaciju.
      Pozdrav.