Poštovani,
    Ustanovljeno mi je da imam nekoliko mioma do 3cm na materici. Da li je moguće otkloniti ih uspešno laporoskopijom ili nekom drugom metodom i da materica ostane i dalje u funkciji rađanja. Pošto nemam dece, htela bih da rodim. Da li je izvodljivo da postanem majka?
    Unapred hvala na datom odgovoru.

    Odgovoreno: 11. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Niste naveli koliko imate godina, a to je veoma značajno. Miome je, naravno, moguće hirurški otkloniti, a o vrsti operacije će odlučiti Vaš ginekolog. Funkcija rađanja će biti sačuvana.
      Pozdrav.