Postovanje, imala bih da vas pitam nesto u vezi zatrudnjivanja u nadi da cete mi odgovoriti i pomoci jer mi vase misljenje znaci. Naime, imam 29 godina, nalaz amh mi je jako los i iznosi 0. 1 a fsh mi je 6. 45 (oba nalaza su radjena 3 dana od pocetka ciklusa) . Jednom sam bila trudna pre tri godine i od tada nisam vise bila trudna. Ja jako zelim da budem majka pa me interesuje kolika je mogucnost da ja zatrudnim prirodnim putem sa ovim mojim nalazom amh ili je jedino resenje u mom slicaju vestacka oplodnja da li bih trebala da uzimam neku terapiju za stimulaciju ili slicno kako bih popravila svoju ovarijsku rezervu? Saljem sve rezultate hormona koje sam radila: amh 01. Fsh 6. 43 progest 0. 46 estradiol 158 lh2 6. 75 prolaktin 11. 91 tt3 2. 41 tt4 85. 8 kvr sam vadila 3 dan menstruacije. Najlepse bih vas zamolila za misljenje i savet u vezi mog slucaja. Hvala

    Odgovoreno: 09. 09. 2012.
    • Poštovana,
      Najbolji odgovor na to pitanje ćete dobiti od osoba koje se samo tom oblašću bave, a na nekoj od klinika za veštačku oplodnju. Nije dovoljno pogledati samo nalaze laboratorije. Potreban je kompletan uvid u vaše stanje