U braku sam vec dve godine, i ne mogu da ostanem u drugom stanju! Skoro sam posetila lekara vadila mi je cervikalni i vaginalni bris takodje i chlamydia test. . . . . Chlamydia je prosla negativno. . . . A u brisevima je nadjena escherichia coli u malom broju. . . . Pa me zanima da li ima potrebe za panikom ili ne i kako se u opste dobija e. Coli???

    Odgovoreno: 09. 09. 2012.

Komentari na pitanje: #99690

    • Pozdrav, ja sam dva puta imala esherihiju coli, pila sam dosta cajeva, zdravo se hranila, i prelezala, jer mi je dokrorica bila bolesna.