Molim za savet. . U poslednjih 7, 8 meseci imam problem. Naime, u proseku 4 do 5 dana pred ciklus javlja mi se iscedak braon crvene boje nakon cega sledi prava mesnstruacija kad je i vreme. Sve pojave u vezi iscedaka ne prate nikakvi bolovi, samo osecaj napetosti i malo bolnije grudi. Poslednja menstruacija je krenula 25 aprila2012. A od 15. Maja je krenulo prvo sa crvenim iscedkom, 16. Maja roze iscedak, zatim tamno braon, i danas su se pojavili sitni komadici crne boje. Svi ginekoloski nalazi radjeni 2 puta u zadnjih 6 meseci su uredni. Ginekolog kaze daje sve u redu. Ja se osecam jako napeto zbog svega. Molim da me posavetujete da li bi trebalo da proverim neke hormone. Samo da napomenem da sam jula prosle godine imala missed. Unapred zahvalna. .

    Odgovoreno: 11. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko je na prethodnim pregledima sve bilo uredu vwerovatno je samo hormonski poremećaj koji će se moždfa i sam rešiti. Ukoliko se to ne desi u narednih mesec ili dva u tom periodu se javite na uz pregled i eventualne dodatne analize. Svakako ukoliko planirate novu trudnoću treba da to rešite