Zakazana mi je kiretaza za dan dva imam 24 godine interesujeme kakve posledice mogu da mi se dese, i ako ih budu dali je moguce da se one rese. I dali postoji mogucnost da se posle zahvata ugojim i da mi prorade hormoni?

    Odgovoreno: 13. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Posledice u brojne, neke i veome teške, o tome je najbolje da vas informiše osoba koja će intervenciju raditi (ona to i mora da uradi) . Nije primećeno gojenje nakon intervencije niti "da prorade hormoni"