Ako moze par saveta jer sam stvarno u teskoj situaciji. Otkrivena mi je trudnoca i posto decko je imao neke druge planove a i ja sam student jos uvek, prinudjena sam da abortiram. Zakazan je abortus ali doktor cim je cuo da ne zelim trudnocu promenio je stav prema meni bio je jako neljubazan i neprijatan i nije cak ni pricao samnom, prvi put se srecem u ovakvoj situaciji, i kroz sve prolazim sama. Interesujeme posle abortusa kakve su dalje procedure pa vas molim da mi odgovorite na neka pitanja. Dali se piju neki lekovi nakon abortusa, kada cu da imam menstruaciju nakon toga, posle koliko se obicno ona stabilizuje, i posle koliko treba da odem na kontrolu, posle koliko se radi papa test i dali se rade jos neke analize. Hvala puno jovana.

    Odgovoreno: 13. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Dobija se antibiotska terapija posle kiretaže. Obično se ciklus dobija nakon 4 do 6 nedelja (individualno je) . Onaj ko vam bude radio intervenciju će vam reći kada se planira kontrola.